Kontakt: email tel. 549 255 017

Kontaktní informace

PhDr. Tomáš Novák

Pevná linka Brnopref: +420 549 255 017

Mobil: +420 604 183 930

Skype: psycholognovaktomas

Adresa pro korespondenci poštou: T. Novák, Jana Uhra 11, 602 00 Brno Česká republika

IČ: 15567958

nejvhodnější kontakt e-mail a pevná linka

Místo a čas poradenství

Konzultace jsou možné dle předchozí domluvy od 7 hod do 19 hod včetně víkendů. Po domluvě i v jiné hodiny.
S klienty pracuji v místnosti v přízemí domu na Jana Uhra 11. Po příchodu prosím zazvoňte na předposlední zvonek Tomáš Novák. Pokud se neozvu zazvoníte na poslední zvonek s nápisem pracovna. Zřejmě jsem se tam zdržel s předchozím klientem. Je možno zavolat i na mobil nebo pevnou linku.

Termín je vždy nutno domluvit předem písemně, e-mailem nebo telefonicky. Po domluvě je možná návštěva v rodině klientů. Eventuálně mediace i na jejich pracovišti. Možná je telefonická, e-mailová nebo skype konzultace.

mapa

Pokud jste klient z Prahy a okolí

Nemohu vám již doporučit návštěvu zesnulého guru manželských poradců MUDr. Miroslava Plzáka. Ale doporučuji vyhledat Danu Benešovou. V pražské poradně Dany Benešové také jednou měsíčně působím. Konzultaci, ať již jen se mnou nebo společně s oběma, lze objednat na kontaktním telefonu Dany Benešové.

Spojení MHD

Tram. číslo 12, 11, 3 - zastávka Grohova nebo zastávka Konečného náměstí.
Ze zastávky Grohova asi 200 metrů směrem z města ven po ulici Veveří. Jana Uhra je první ulice vlevo. Z Konečného nám. asi 200 metrů po Veveří směrem do města. J. Uhra je první ulice vpravo. Eventuálně přejít Veveří, pak po Jiráskové 200 m, první odbočka vlevo je Jana Uhra.
Trolejbus 29, 32, 34, 36 zastávka Sušilova.
Poté 20 metrů směrem do města vpravo Sokolská, přejít Veveří, pokračovat rovně na Jana Uhra.

Parkování

Parkování v prostoru kolem ul. Jana Uhra je někdy obtížné. Jistotu nabízí hlídané parkoviště Veveří 38 před supermarketem Albert. Platba: 3O minut na nákup zdarma, dalších 3O min. 10 kč, další 1 hod. 2O kč a ještě další hod. 1O kč. Z parkoviště asi 2OO metrů směrem z města po Veveří k rohu s ul. Jana Uhra a po ní dalších 100 metrů k č. 11.

Zrušení konzultace klientem

Telefonicky nebo e-mailem. Při opakovaných změnách na poslední chvíli může být požadována finanční kompenzace ve výši honoráře za běžně realizované setkání.

Zaručuji

Diskrétnost, profesionalitu. Zkušenost delší než 44 let v poradenství a jen o rok méně v manželství. Díky sedmi vnukům a vnučkám nabízím osvěžené vlastní zkušenosti z výchovy dětí. Realistický přístup zaměřený ne na popis ideálu, ale na dosažení možného.

V rámci výrazně feminizovaného oboru psychologického poradenství mám objektivní, ale přece jen tzv. mužský pohled na věc. Ten již s nadhledem tolerantního seniora. V situaci, kdy není jasné, zda se smát nebo plakat, podporuji první variantu.

Mohu doporučit i další, svými klienty dobře hodnocené odborníky, např. psychiatry, právníky.

V době, kdy jsem končil své zaměstnání z úsporných důvodů omezené na půl úvazku v brněnské manželské poradně, byla čekací doba na konzultaci se mnou zhruba 6 týdnů. To není dobré. Oproti tzv. státním poradnám nabízím minimální čekací lhůty k objednání, podstatně větší rozsah pracovní doby včetně víkendu. Konzultaci lze v případě nutnosti dohodnout ještě tentýž den, večer či ze dne na den.

Poradenství nepodléhá předpisům o evidenci požadovaných ve zdravotnictví a sociálních službách. Není propláceno žádnou institucí. Lze vystupovat zcela anonymně eventuálně pod zvoleným křestním nebo pod smyšleným jménem. Záznam o konzultaci je prováděn jen na výslovné přání účastníka. Zprávu o takovém rozhovoru lze předat jen do vlastních rukou zmíněného účastníka. Odeslat zprávu jinam je možné výhradně po písemném souhlasu klienta s textem a adresátem.

Žádné doklady ani doporučení nejsou třeba.